Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Son Eklenen
Home / SAÇ EKİMİ YAPTIRAN ÜNLÜLER?

SAÇ EKİMİ YAPTIRAN ÜNLÜLER?

SAÇ EKİMİ YAPTIRAN ÜNLÜLER

1- TOLGA KAREL    : Tolga Karel 2014 yılında özel bir kanalda katıldığı yarışmaya kadar protez saç kullandığını çoğu kişi tarafından bilinmiyordu. Yarışma sonrası Tolga Karel de saç ekimine karar vererek saç ektiren ünlüler kervanına katıldı.

2- ACUN ILICALI      :  Sürekli TV ekranlarında gördüğümüz Acun Ilıcalı’ nda eski fotoğraflarına  baktığımız zaman saç ektirdiğini anlayabiliyoruz. Fakat sürekli spot altında olduğu için seyrek bir saç görüntüsü olmaması için  topik kullandığını anlaşılıyor. Sahne ışığının arkadan vurduğu zaman seyrek bir saç olduğu görülüyor. Topiklide olsa başarılı bir saç ekimi yaptıran ünlüler arasında görüyoruz. ACUN ILICALI SAÇ EKİMİ

3- MUSTAFA SANDAL   :  Sadece ön hattının çok az geriye giden Mustafa Sandal da saç ekimi yaptırmıştır.

4-TAMER KARADAĞLI  :  Saç ekimini yaptırdığını saklamayan  oyuncu  Tamer Karadağlı  ön hattına ve geriye doğru seyrelmiş saçlarına sıklaştırma  ekim yaptırarak iyi ki saç ekimi yaptırmışım demiştir. TAMER KARADAĞLI SAÇ EKİMİ

5- MUSTAFA CECELİ  : Mustafa Ceceli ‘nin  bazı  form sitelerinde saç ekimi yaptırdığı bazılarında ise saç ekimi değil saç protezi olduğu söylenmektedir. Bir TV programında renk farkından dolayı protez saç kullandığını tahmin ediliyor. O yüzden Mustafa Ceceli nin saç ekimi yoksa protez mi olduğu  belli değildir.

6- SUAT KAYA   :  B ir çok form sitesinde  Suat Kaya nın saç ekimi yaptırdığı söylense de Suat Kaya nın saçı protez saçtır

7- YILMAZ ERDOĞAN  : İ lerleyen yaşına rağmen saç ekimi çok başarılı olmuştur. Yılmaz Erdoğan saç ekimi

8- MAHMUT TUNCER  :  Mahmut Tuncer  saç ekimi yaptırdığı  video çekerek kanıtlayan ünlü oyuncu güzel bir sonuç olarak herkese örnek olmuştur.

9- CENK TOSUN   :  En yeni saç ekimi yaptıran futbolcu dersek yanlış olmaz sanırım. 2016 başlarında saç ekimi yaptıran Cenk Tosun yeni saçları ile yeni sezona başlangıç yaptı

10- OKTAY KAYNARCA  :  Ünlü oyuncunun ön üçgen ve tepe bölgesine doğal bir saç ekimi gerçekleştirmiştir.Oktay Kaynarcanın  saç ekimini beğenmek deyiz.

11- TURABİ ÇAMKIRAN  :  Bir yarışma programında birinci olarak dikkatleri üzerine çeken ve sonrasında bir dizide oynayan Turabi Çamkıran da saç ekimiyatıran ünlüler arasına katılmıştır.

12- WAYNE ROONEY  :  Manchester United’ lı forvetin saç ekimi için ingiltere de özel bir kliniğe yüklü miktarda para verdiği sosyal medyada fazlasıyla dolaşmaktadır. Sonucunun çok doğal olması  ünlü futbolcunun imajını fazlasıyla değiştirmiştir. Rooney saç ekimi form sitelerinde de en fazla yorum yapılan ünlüler arasındadır.

13- MEL GİBSON   : Uzun ve sağlıklı saçları ile hatırladığımız oyuncu yaşı ilerledikçe kaybettiği saçlarına saç ekimi yaptırarak eski görüntüsüne kavuşmuştur.

14- TOM HANKS    :  Zamanla saçlarını kaybeden Tom hanks de saç ekimi yaptırarak Eski görüntüsüne kavuşmuştur.